Καλάθι

Θέσεις Εργασίας

14.07.2021

Το Marathon Bikes εδρεύει στον Γέρακα Αττικής, είναι ένα κατάστημα το οποίο στοχεύει στην συνεχή εξέλιξη του στον χώρο της ποδηλασίας και εφαρμόζει πελατοκεντρική πολιτική. Επενδύοντας περαιτέρω στη στελέχωση ανθρώπινου δυναμικού προκειμένου να καλύψει τον συνεχώς αυξανόμενο όγκο πελατών, ζητά υπάλληλο για το τμήμα τεχνικής υποστήριξης (Service).

Το Marathon Bikes προσφέρει:

  • Πλήρη ή μερική απασχόληση
  • Σταθερό μισθό
  • Ασφάλιση
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις και καθοδήγηση από ικανά στελέχη
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με πνεύμα συνεργασίας και σεβασμού
  • Τήρηση όλων των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κατοχή πτυχίου A.E.I., Τ.Ε.Ι., Ι.Ε.Κ. ή άλλης σχολής τεχνολογικής εκπαίδευσης
  • Προϋπηρεσία στην επισκευή ποδηλάτων
  • Πολύ καλή χρήση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ικανότητες συντονισμού με συνέπεια και μεθοδικότητα.
  • Δυνατότητα στελέχωσης τεχνικής υποστήριξης του Marathon Bikes, σε αγώνες ποδηλασίας (δυνατότητα ταξιδιών και διανυκτερεύσεων εκτός Αθηνών)
  • Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και χρονοδιαγράμματος

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας του καταστήματος.
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων του κλάδου καθώς και του ανταγωνισμού.
  • Διασφάλιση της άρτιας προβολής της εικόνας του τμήματος και της εταιρικής ταυτότητας.

Αποστολή Βιογραφικών στο info@marathonbikes.gr και στο nik.xanthopoulos@gmail.com
(Όλα τα βιογραφικά διαχειρίζονται με απόλυτη εχεμύθεια)